РУС Прокат до свят!


СЦЕНА  ЗВУК  СВІТЛО


Технічне забезпечення концертних заходів(сцена звук світло). Оренда сцени, монтаж сцени, інсталяція обладнання, забезпечення світловими ефектами, встановлення звуку.

Компанія "Вест Саунд" почала свою діяльність у 1999 році. На сьогоднішній день, ми є однією з провідних компаній у Західному регіоні України в сфері технічного забезпечення масових заходів(сцена звук світло), акцій, вечірок, банкетів.

Оренда сцени

Перелік сцен

Сцена Оренда сцени - важлива складова організації будь-якого масового заходу. Компанія "Вест Саунд" пропонує численні варіанти конфігурацій сцени та подіумів різних розмірів за вигідними цінами. Команда професіоналів розрахує та розробить конфігурацію неохідну для Вас, займеться технічним забезпеченням і встановленням сцени, що заощадить Ваш час на вирішення інших організаційних питань. Замовлення сцени в компанії “Вест Саунд” дає Вам можливість отримати своєчасну доставку і професійний монтаж сцени.

Оренда звуку

Якісне звукове обладнання в оренду

Звук До Ваших послуг професійне звукозабезпечення як концертних залів чи клубів так і великих відкритих майданів, стадіонів та фестивалів. Оренда звукового обладнання передбачає надання акустичних систем, встановлення звуку, налаштування і технічне обслуговування апаратури під час проведення заходу. До обробки і виконання заявки фахівці компанії “Вест Саунд” підходять з усією відповідальністю. Ми розуміємо наскільки важливо, щоб підготовка до заходу закінчилася в термін, і все пройшло якнайкраще. Обладнання апаратури наші інженери виконають якісно і оперативно, незалежно від специфіки місця проведення - закрите приміщення чи сцена під відкритим небом, а звукооператори забезпечать налаштування якісного звуку і професійне технічне обслуговування.

Оренда світла

Якісне світлове обладнання в оренду

Світло Оренда світла - важлива складова будь-якого свята. Саме якісне освітлення сцени чи залу створює необхідну динаміку на майданчику та пожвавлює сцену.
Парк світлового обладнання у компанії “Вест Саунд” дозволяє орендувати світлове устаткування для забезпечення світловими ефектами заходів будь-якого масштабу. Ми готові розробити проект навіть для найвибагливішого замовника. Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте не тільки високоякісне світлове обладнання, а й професійну консультацію від кваліфікованих співробітників компанії.

Звук
Звук
Сцена
Сцена
Світло
Світло